8192 mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead /home/osnovalvivua/public_html/core/DB/Database.php 13 Основа - Педагогічний часопис Львівщини
Logo

ПЕДАГОГІЧНИЙ ЧАСОПИС ЛЬВІВЩИНИ

Logo2
search_left


Арт клас 2016 рік

Опубліковано: Четвер, 18 лютого 

min
max

На базі Всеукраїнського передплатного часопису «Артклас» у 2016 році виходять дві науково-історичні та мистецькі книги серії «Художня культура України»:

Галицько-Волинське князівство  (у першому півріччі 2016 року)

Автори:

  • Володимир Олександрович, д–р істор. наук;
  • Леонтій Войтович д–р істор. наук;
  • Ольга Щодра, канд. істор. наук.

У науково-популярному викладі представлені новітні напрацювання видатних українських учених істориків дослідників політичної історії Галицько-Волинської держави та історії її мистецької культури. Політичні й мистецькі нариси подаються в контексті європейських культурно-історичних процесів доби середньовіччя. Текст супроводжується численними кольоровими ілюстраціями. Розраховано на студентську, учнівську молодь, викладачів освітян та культурних діячів, а також на масового читача. 

  • Розділ І – «Галицько-Волинська держава: від князівства до королівства Русі».
  • Розділ ІІ – Видатні нащадки короля Данила: Лев Данилович.
  • Розділ ІІІ – Малярська культура Галицько-Волинської держави.
  • Розділ ІV – Архітектура Галицько-Волинської доби.
  • Розділ V – Галицько-Волинський літопис.

Видання нове. Друкується вперше.

Андрей Шептицький у творчих долях українських художників

(У другому піврічч 2016 року):

Автор: Любов Волошин, заслужений діяч мистецтв України.

Наукові багаторічні дослідження Любов Волошин про роль Митрополита Андрея Шептицького у розвитку української художньої культури ХХ ст., становлення художньої школи Олекси Новаківського, особисту підтримку Митрополитом творчої діяльності та вишколу за кордоном видатних українських художників-стипендіатів – Модеста Сосенка, Святослава Гординського, Михайла Мороза, Яківа Гніздовського, Ольги та Василя Дядинюків та ін.

У виданні представлено близько 100 досліджень автора про видатних українських художників ХХ ст., які відомі та знані у світі, проте маловідомі українському читачеві.

Видання нове. Друкується вперше.

Передплатна вартість видань часопису «Артклас» на 2016 рік залишається такою ж як і у попередні роки та у двічі менша собівартості.

(Передплатний індекс 09636)

З повагою

Головний редактор часопису «Артклас» Ольга Михалюк (0678439767)

За додатковою інформацією просимо звертатись на mihajluk@gmail.com

Немає коментарів