Logo

ПЕДАГОГІЧНИЙ ЧАСОПИС ЛЬВІВЩИНИ

Logo2
search_left


Квест-технологія у роботі класного керівника

Опубліковано: Середа, 20 квітня 

min
max

"У кожного з нас є бажання розгадати загадку, проявити свої вміння, перевірити себе… Ми теж були дітьми, мріяли про будиночок на дереві, про скарби в саду, то чому б не спробувати зіграти в гру зараз?" – цими словами розпочався семінар-тренінг голів методоб'єднань класних керівників на тему: "Квест-технологія у роботі класного керівника".

Учасники семінару мали змогу ознайомитись із квест-технологією, а саме: з якою метою проводяться квести, які існують види квестів, які етапи організації квесту. Працюючи у групах, класні керівники визначили переваги та недоліки використання квест-технології, обговорювали можливі загрози під час його проведення та шляхи виходу з проблемних ситуацій.

Після навчання та обговорення голови методоб’єднань класних керівників взяли участь у туристичному квесті "Вулицями давнього Львова", а на завершення переможці та учасники отримали призи.

Обмін враженнями та пропозиціями підтвердив – квест-ігри є дуже цікавими та захоплюючими, тому учасники семінару планують проведення своїх квестів у рідних школах.

Дякуємо всім учасникам за активність та позитивну енергетику! 

Немає коментарів