Logo

ПЕДАГОГІЧНИЙ ЧАСОПИС ЛЬВІВЩИНИ

Logo2
search_left


Про обласний семінар для вчителів християнської етики «Інтерактивні форми проведення виховних заходів на етичну тематику» у Твіржанському НВК

Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 

min
max

Гостинно привітали гостей Валентина Чернега, начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради (Мостиська ОТГ), та Світлана Книшик, директор школи.

Учні підготували чудовий захід про етичні чесноти під керівництвом вчителя християнської етики Станіслави Чміль. Виступ учнів супроводжувався презентаціями та прекрасним музичним супроводом. Блискучі музичні номери школярів різної вікової категорії: хореографічний виступ дошкільнят, сольні номери старшокласників, прекрасні музичні ефекти, креативний інтер’єр імпровізованої сцени – все це інтерактивно розкривало суть таких етичних чеснот, як любов, патріотизм, милосердя тощо.

Глядачі, а це педагоги, представники церков, громадськості, гучними оплесками дякували школярам за подаровані цілі пригорщі радості, тепла та любові. Опісля Світлана Книшик поділилися досвідом проведення виховних заходів на етичну тематику у Твіржанському НВК, а Станіслава Чміль – формами роботи з учнями.

Галина Сохань та Ігор Гусаков, викладачі ЛОІППО, у контексті освітніх змін обговорили з вчителями християнської етики роль педагога у формуванні цінностей у школярів. Любов Войтко, головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Самбірської міської ради, і Ганна Андраш, методист відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради (Мостиська ОТГ), розповіли про плідну співпрацю з вчителями християнської етики з різних ОТГ та районів області.

Твіржанський НВК як демократична модель сучасної школи гостинно зустрічає кожного, приємно дивує своїм дизайном, відкритий до творчої співпраці, загалом це перспективний заклад, який проводить багато креативних заходів – і один з них якраз був для вчителів християнської етики.

Немає коментарів