8192 mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead /home/osnovalvivua/public_html/core/DB/Database.php 13 Основа - Педагогічний часопис Львівщини
Logo

ПЕДАГОГІЧНИЙ ЧАСОПИС ЛЬВІВЩИНИ

Logo2
search_left


Наші партнери

Опубліковано: П`ятниця, 15 січня 

min
max

 


Ми цінуємо кожного нашого партнера і клієнта. Адже у процесі взаємовигідної і плідної співпраці ми привносимо один для одного нові ідеї, частину душі і відкриваємо нові перспективи для діяльності.


Компанія інтелектуальних технологій «КІНТ» - українська компанія, діяльність якої направлена на розробку та впровадження інноваційних інтелектуальних продуктів, які створюють можливість студентам, викладачам, економістам – практикам, підприємцям, менеджерам різних рівнів та ланок отримати й розвити необхідні практичні навики та компетенції.


Перший український театр для дітей та юнацтва заснований у березні 1920 року у Харкові. Так було започатковано новий вид театрального мистецтва, який не мав аналогів у світовій практиці — театр для наймолодших глядачів. З 1944 року перебазований до Львова. 


 

Українські видавці навчальної літератури постійно шукають шляхи підвищення якості власної продукції та шляхи сприяння розвитку української освіти. Група видавництв ініціює Український проект "Якість освіти" і запрошує приєднатися до його розвитку всіх небайдужих.

 

Мета даного ресурсу - надавати фахову допомогу освітянам України, поширювати авторські методики викладання, вести прямий діалог з авторами підручників, забезпечити зв`язок між провідними фахівцями в кожній науковій галузі, методистами, управлінцями, вчителями.

Детальныше про проект:

 

Міжшкільний літературно-мистецький інтернет-портал «Міжнародна Академія літератури і журналістики» письменницького та журналістського спілкування призначений для користувачів: юних письменників та журналістів, митців фото і малюнка та авторської пісні, громадських керівників та вчителів української мови і літератури, вихователів, керівників закладів шкільної та позашкільної освіти, батьків, усіх зацікавлених у залученні до активної творчої роботи дітей, що мають задатки до письменницької та журналістської роботи, а також до малювання та художньої фотографії і авторської пісні.

Основна мета: надати можливість кожній обдарованій дитині розкрити талант, поспілкуватися зі своїми ровесниками, відомими письменниками та журналістами, митцями фото і малюнка, композиторами.

Немає коментарів