Главная страница » Ігровий автомат Book of Ra

Ігровий автомат Book of Ra

Величезна кількість геймерів віддають перевагу при виборі ігрового автомата представникам класичного софту. Пов’язаний цей вибір з тим, що такі емулятори дозволяють насолодитися яскравою та цікавою тематикою, простоті в управлінні, та обіцяють щедрі винагороди. Особливою популярністю користується гральний автомат Book of Ra. Це одна з найпопулярніших робіт всесвітньої компанії-виробника Novomatic. Ця робота присвячена єгипетській тематиці, яка так приваблює величезну кількість людей, і не тільки любителів онлайн-слотів. Стародавній Єгипет завжди приваблював своєю загадковістю, величезною кількістю таємниць. Люди завжди цікавились минулим, життям стародавніх цивілізацій. Тому розробник вирішив приділити цій темі трохи часу, створивши такий унікальний емулятор.

Після того як ігровий автомат Book of Ra з’явився на просторах мережі інтернет, він зацікавив безліч гравців, відтоді нічого не змінилося. Цей емулятор як і раніше часто запускають гравці, адже з його допомогою кожна людина зможе приміряти на себе роль експедитора, відправитися в незабутню подорож повну пригод, небезпек та винагород.

Слот Книга Ра: знайомство з особливостями оформлення

Оскільки розробник для створення емулятора Книжки вирішив обрати давньоєгипетську тематику, то слот виконаний у відповідному стилі. Кожна дрібниця важлива та доповнює картину ігрового автомата, робить її повноцінної та завершеною. Фон слота, ігрове поле, символи, переважання кольорів і навіть музичний супровід — все допомагає геймеру максимально зануритися у світ пригод, азарту, яскравих емоцій, стародавній світ, в якому люди жили за іншими законами.

Оскільки игра Бук оф Ра відноситься до типових представників класичного геймплею, то можна спостерігати в ньому досить-таки звичну кількість барабанів та ліній для виплат.

Сам апарат відрізняється досить гідним дизайном, і це при врахуванні того, що слот не новий. Завдяки чіткому та коректному оформленню кожен гравець зможе детально зануритися в обрану тематику, вивчити її більш детально, зрозуміти всі особливості, тонкощі.

Розробники особливу увагу приділили анімаційним ефектам, їх робота спрямована не тільки на те, щоб зробити геймплей більш яскравим та динамічним. Анімація виконує ще й навчальну, ознайомчу роль. З її допомогою геймери зможуть отримати глибокі знання щодо таких аспектів Стародавнього Єгипту:

 • культура;
 • традиції;
 • релігія;
 • духовний світогляд жителів;
 • інші деталі.

Спецефекти не можна назвати нав’язливими, оскільки анімація активується тільки після того, як на ігровому полі утворитися виграшна комбінація, в усьому іншому тихо і спокійно протікає ігровий процес, користувач не відволікається на другорядні моменти.

Особливу увагу варто приділити музичному оформленню емулятора. Воно ненав’язливе, але динамічне, зробити гру більш яскравою та активною. Але якщо все-таки клієнт хоче запускати барабани в повній тиші, тоді це можна легко виправити, скориставшись відповідною кнопкою, яка розташована на панелі управління.

Бук оф ра

Символіка емулятора, спеціальні символи і їх особливості

Особливу увагу розробник при створенні ігрового автомата Book of Ra приділив символіці. Вона повноцінно підкреслює сюжет гри, обрану тематику. Всі представлені іконки можна умовно поділити на дві категорії:

 • звичайні зображення;
 • спеціальна символіка.

Наступна таблиця допоможе вивчити які саме зображення відносяться до тієї чи іншої категорії. Подібне знайомство допоможе кожному клієнту зрозуміти який символ може принести більш щедру винагороду, за допомогою якого можна брати участь в бонусному раунді.

Звичайні символи Спеціальна символіка
Номінали гральних карт, жук-скарабей, фараон, археолог, золота статуетка. Wild та Scatter представлені одним зображенням — книгою.

Цікаво, що в цьому слоті спеціальна символіка виражена за допомогою двох варіантів, але виконує ролі дикого символу та символу розкиду одна картинка. Подібну особливість неможливо зустріти в інших емуляторах.

Як можна відзначити, зображення повноцінно відповідають вибраній тематиці, що робить ігровий процес більш реалістичним. Навіть номінали гральних карт мають унікальний дизайн, їх написи нагадують давньоєгипетські ієрогліфи, що дуже цікаво виглядає.

Кожен символ має унікальну вартість, яка буде в майбутньому впливати на розмір винагороди за оплачуваний ланцюжок. Так з найдешевших іконок можна назвати номінали гральних карт. Вони можуть принести від п’яти до ста п’ятдесяти кредитів. Більш щедру винагороду можна отримати за комбінацію із золотої статуетки або жука-скарабея. Вони принесуть гравцеві від п’яти до семисот п’ятдесяти кредитів. Ланцюжок із зображень фараона готовий подарувати клієнту до двох тисяч кредитів. А археолог може принести в скарбничку геймера до п’яти тисяч кредитів.

Ігровий автомата Книжки: чи можна грати безкоштовно?

Кожен клієнт може в емулятор Бук оф Ра грати безкоштовно. Суть демонстраційного режиму полягає в тому, що геймер не ризикує особистими коштами, навіть може грати у режимі інкогніто, тобто проходити попередню реєстрацію потреби немає.

Подібний тип геймплею дозволяє детально вивчити особливості емулятора, зрозуміти його технічні показники, зіставити заявлені параметри у паспорті слоту з реальними показниками. Подібний геймплей підійде для різної категорії гравців: як новачків, які ще не володіють потрібним досвідом, або взагалі не розуміють як вести ігровий процес. Також безкоштовною грою можуть користуватися досвідчені геймери. Для них цей режим підійде для вивчення емулятора, якщо вони раніше не були знайомі з ним.

Безкоштовна гра за своїми технічними показниками нічим не відрізняється від реального геймплею. Гравець так само запускає барабани, а попередньо робить потрібні налаштування:

 • вказує кількість активних ліній на спін;
 • встановлює розмір ставки на кожну лінію;
 • коригує гучність подачі звукового супроводу;
 • може активувати автозапуск барабанів.

Однак в цьому варіанті гри для ставок використовуються віртуальні кредити, які надаються клієнту онлайн-закладом. Гравець веде процес на віртуальну валюту, тому винагороди не будуть доступними для виведення на реальний рахунок. У всьому іншому геймплей залишається незмінним та ідентичним.

Після того, як клієнт зрозуміє, що він неабияк потренувався, то він може приступити до реальної гри. У такому випадку його шанси на більш вдале завершення спінів значно збільшуються.

Ігрові параметри, правила та режим ризик-гри

Для того, щоб краще зрозуміти та вивчити гральні автомати Книжки, слід ознайомитися з ігровими параметрами, особливостями ігрового процесу та наявністю додаткових раундів.

Після того, як емулятор буде налаштований для гри, клієнт може запустити барабани за допомогою відповідної кнопки, яка розташована на панелі управління. Після зупинки барабанів, все ігрове поле буде заповнено різними зображеннями. Розрахувати як випадуть символи неможливо, оскільки емулятор працює на основі генератора випадкових чисел. Джекпот ігрового автомата Книжки складає 5 000 монет. Отримати його можна якщо на полі випаде комбінація з п’яти зображень археолога. Отримати подібний розклад вважається досить великою удачею, яка випадає дуже рідко.

Зображення Книги Ра можна назвати багатофункціональним, оскільки він об’єднує в собі функції декількох спеціальних символів. Він може випадати як Дикий символ, при цьому спокійно робить заміну звичайних іконок, утворює тим самим виграшні комбінації. Також він може виконувати функції Скаттеру. Якщо у довільних позиціях випадає не менше трьох зображень книги, геймер отримує десять фріспінів. При цьому кількість активних смуг та ставки на них фіксуються відповідно до налаштувань попереднього спіну.

Ігрові автомати Книжки пропонують взяти участь у ризик-грі. Вона досить проста, не містить в собі тематичного сюжету, але дозволить подвоїти винагороду. Суть додаткового раунду полягає у прогнозі кольору карти. Якщо гравцеві подібне вдасться зробити, то поставлена сума стане у два рази більше.

FAQ

Чи можна виграти в ігровий автомат Book of Ra?

Ігровий автомат Книжки володіє високими коефіцієнтами віддачі, вони рівні 96%, що вказує на досить високі шанси отримання щедрих винагород на постійній основі. До того ж проста панель управління дозволяє швидко вдатися до суті гри, максимально чітко орієнтуватися в ній.

Які додаткові раунди пропонує слот Книжки?

Крім звичайної гри, слот Книга Ра пропонує додаткові раунди. Тут гравець може стати щасливим володарем десяти безкоштовних обертань барабанів, або ж взяти участь у ризик-грі, яка може подвоїти винагороду.

Якій тематиці відповідає слот Книга Ра?

Компанія Новоматік при створенні слоту Book of Ra вирішила приділити увагу давньоєгипетській тематиці. Оформлення, підбір символів, музичного супроводу — всі компоненти роблять тематичну картину цілісною та завершеною.

Чи можна грати в емулятор Book of Ra безкоштовно?

Слот Книжки доступний для гравців демонстраційному режимі. Подібний тип гри допоможе детально вивчити емулятор, зрозуміти його тонкощі та особливості, навіть розробити власну стратегію для збільшення шансів на перемогу.

Якими спеціальними символами наділений слот Книжки?

Крім звичайних іконок, ігровий автомат Book of Ra має спеціальну символіку. Вона представлена одним зображенням Книги. Особливість зображення полягає в тому, що воно виконує одночасно функції двох спеціальних символів: Вайлд та Скаттер.

admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх
РегистрацияВход